REKLAMA

17 Południk

Trzy festiwalowe dni wypełni szereg atrakcji, z których jak zawsze najważniejsze będą opowiadania zaproszonych gości oraz filmowe prezentacje.

Wszystkich miłośników dalekich stron i różnych kultur zapraszamy na kolejną edycję Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk. Tradycyjnie już Festiwal odbędzie się w niewielkiej i niezwykle urokliwej miejscowości Pasterka, położonej przy granicy Republiki Czeskiej w Górach Stołowych, w dniach 04-06 września.
Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 17 Południk

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×