REKLAMA

17 Południk

Trzy festiwalowe dni wypełni szereg atrakcji, z których jak zawsze najważniejsze będą opowiadania zaproszonych gości oraz filmowe prezentacje.

Wszystkich miłośników dalekich stron i różnych kultur zapraszamy na kolejną edycję Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk. Tradycyjnie już Festiwal odbędzie się w niewielkiej i niezwykle urokliwej miejscowości Pasterka, położonej przy granicy Republiki Czeskiej w Górach Stołowych, w dniach 04-06 września.
Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 17 Południk

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×