REKLAMA

"Poznańskie Słowiki" w Wambierzycach!

W pierwszy dzień lipca br. w bazylice wystąpi słynny chór chłopięcy i męski „Poznańskie Słowiki”

Zapraszamy na koncert Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej "Poznańskie Słowiki" pod dyr. Macieja Wielocha. Zespół z Filharmonii Poznańskiej koncertowanie rozpocznie o godz. 17:00. Wstęp bezpłatny. W programie muzyka sakralna - od renesansu do klasycyzmu a capella oraz z towarzyszeniem organów, na których zagra Maciej Bolewski. Niepowtarzalne wydarzenie, po raz pierwszy w Wambierzycach! Ów koncert rozpocznie I Wambierzyckie Spotkania Muzyczne im. I. Reimanna, które potrwają dwa dni (1-2 lipca). W drugi dzień wystąpią uznane chóry z Krakowa i Wrocławia. Więcej na stronach www: muzyczne-wambierzyce.pl, reimann.com.pl, wambierzyce-reimann.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): "Poznańskie Słowiki" w Wambierzycach!

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×