REKLAMA

Radna wyjechała z miasta

Irena Caryk wieloletnia radna miejska wyprowadziła się z Nowej Rudy.

Tegoroczna kadencja była jej ostatnią. Więcej o mandat radnej w naszym mieście nie powalczy.
- Wyprowadziłam się z bardzo prywatnych przyczyn. 60 lat mieszkałam w Nowej Rudzie. 20 lat pracowałam w radzie miejskiej. Społeczną działalność rozpoczęłam jeszcze dużo wcześniej. Wszystko co robiłam wynikało z mojej osobowości. Zawsze interesowały mnie sprawy kraju i mojego miasta - mówi nam Irena Caryk. - Byłam bardzo aktywna. Człowiek nie może być obojętny. Przez te lata rzucano mi pod nogi mnóstwo kłód, ale też poznałam wiele wspaniałych ludzi - dodaje. Dziś Irena Caryk jest mieszkanką województwa lubelskiego. Z Nową Rudą związana jest już tylko emocjonalnie. - Widziałam jak Nowa Ruda się zmienia. Patrzyłam na to z radością. Zostawiłam tu mnóstwo przyjaciół i wspaniałych ludzi. To było moje piękne życie. Teraz wchodzę w środowisko lubelskie, ale to nie jest już to samo. Emocjonalnie jestem związana z Nową Rudą. W tym mieście zbudowałam swoje życie i swoją tożsamość - zapewnia Irena Caryk.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Radna wyjechała z miasta

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×