REKLAMA

Mogło być o wiele gorzej

foto: parafiaslupiec.pl

20 września odbędzie się tegoroczny Sygnał Miłosierdzia. Dziś szykuje się do niego ok. 100 muzyków, a sam koncert będzie jak mówi proboszcz Iwaniszyn podziękowaniem dla Boga za to, że chroni nas przed epidemią.

- Mamy nadzieję, że koncert się odbędzie. Robimy wszystko, żeby się odbył. Chyba, że pojawią się nowe obostrzenia, które nam to uniemożliwią - mówi ks. Krzysztof Iwaniszyn, proboszcz słupieckiej parafii. - Koncert odbędzie się jako taka wdzięczność Miłosierdziu Bożemu, za to, że Bóg nas chroni przed epidemią. O tym trzeba ciągle pamiętać, że wszystko Panu Bogu zawdzięczamy i chcemy w takim trudnym czasie uwielbić Boga za to, że jest pośród nas, bo ja wierzę w to głęboko i wielu ludzi także, a dzięki temu, że się modlimy, przyzywamy Boga to Bóg nas ochronił, mogło być o wiele gorzej – dodaje duchowny. Wrześniowy Sygnał Miłosierdzia na pewno nie będzie koncertem biletowanym, ale jak mówi ks. Iwaniszyn, wszystko będzie zgodne z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. - Dziś ok. 100 muzyków przygotowuje się do koncertu. Próby są podzielone. Nie są na nich wszyscy razem. Mamy ustalony grafik – która grupa kiedy ma próby i ile osób liczą. Zachowujemy bezpieczne odległości, mamy maseczki, robimy wszystko, żeby było bezpiecznie i myślę, że wszystko będzie dobrze – mówi z optymizmem proboszcz słupieckiej parafii.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Mogło być o wiele gorzej

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×