REKLAMA

Nowy sprzęt dla szkoły

Noworudzka Szkoła Techniczna w ramach projektu konkursowego prowadzonego na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej dostała nowy sprzęt sportowy w postaci 6 piłek do uprawiania gier zespołowych (dwóch do koszykówki, dwóch do piłki nożnej oraz dwóch do piłki siatkowej). 

Badanie „Monitorowanie losów absolwentów szkół zawodowych – pierwsza runda” służy poznaniu mocnych stron edukacji zawodowej oraz zidentyfikowaniu problemów z nią związanych. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

 


Istnieje możliwość zamieszczania ogłoszeń w Gazecie Noworudzkiej, Gazecie Kłodzkiej, Gazecie Ząbkowickiej, Gazecie Świebodzic na stronach z ogłoszeniami drobnymi, ale wyróżnionych w ramce. 

Wyślij SMS o treści: TC.RAMKA.tresc ogłoszenia na numer 91058

Koszt jednego SMS-a wysłanego na numer 91058 to 10 zł + VAT (12,30 zł z VAT). Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Regulamin usługi: http://www.dotpay.pl/regulamin-serwisow-sms-premium/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowy sprzęt dla szkoły

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×