REKLAMA

Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym

Rozpoczął się „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”

Osoby, które padły ofiarami przestępstw będą mogły uzyskać bezpłatne  porady prawne już w poniedziałek, 22 lutego. Akcja potrwa do 26 lutego. W organizowaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości akcję, włączyło się  również szereg instytucji m.in. Prokuratura Generalna, Rzecznik Praw  Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Krajowa  Rada Kuratorów, Naczelna Rada Adwokacka czy Krajowa Rada Radców Prawnych. Dyżury te mają charakter interdyscyplinarny i mają na celu udzielenie pomocy ofiarom przestępstw, poinformowanie o przysługujących im prawach,  jak również przekazanie informacji o działających w Kłodzku i na terenie  powiatu kłodzkiego instytucjach pomocowych udzielających pomocy na co dzień. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, przedstawiciele  Ośrodka Pomocy Społecznej i Zespołu Interdyscyplinarnego, Straży  Granicznej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kłodzku ul. Wyspiańskiego 2d będą pełnić dyżury, podczas których  każdy zainteresowany będzie mógł  otrzymać fachową poradę prawną.

 

Sprawdź, kto i kiedy może Tobie pomóc
http://www.klodzko.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/tydzien_pomocy_osobom_pokrzywdzonym_przestepstwem

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×