REKLAMA

DROGMOST przebuduje drogę

foto: pixabay.com

Wiemy, kto przebuduje drogę polną w Ludwikowicach Kł.

Remontem zajmie się firma „DROGMOST” z Kłodzka. Chętnych, aby wyremontować drogę było jednak aż pięć innych firm, a wśród nich: EUROVIA z Bielan Wrocławskich, Vicbud z Czarnego Boru, „Krężel” ze Ścinawki Śr., Tomasz Serafiński z Ludwikowic Kł. oraz firma Roberta Matyszczyka z Woliborza. Droga zostanie przebudowana w rejonie działek 256/1, 346 i 347.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): DROGMOST przebuduje drogę

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×