REKLAMA

Powiat Kłodzki. Kradły w sklepie, w którym pracowały

30-latki kradły w sklepie, w którym pracowały

Powiat Kłodzki. Pracownice jednej z placówek handlowych w powiecie kłodzkim ukradły artykuły spożywcze. Policjanci zatrzymali je. 30-latki kradzieży dokonywały wspólnie. Wpadły na gorącym uczynku, podczas kolejnej kradzieży. Wartość start oszacowano na 4900 zł. Policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy, które były w miejscu zamieszkania u jednej z kobiet. Podejrzane mieszkanki powiatu kłodzkiego usłyszały już zarzuty 6 przestępstw kradzieży, do których się przyznały. Sprawa trafi do sądu. Teraz 30-latkom grozi mi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

Odzysany skuter i rower

Skradzione w sklepie przedmioty nie są jedymi, które w soattnim czasie policjantom udało się odzyskać. W grudniu skradziono skuter w Stroniu Śl. Mężczyzna zostawił wieczorem skuter przed budynkiem, w którym mieszkał. Rano stwierdził kradzież jednośladu. Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Jak się okazało mężczyzna ukradł skuter i schował go w krzakach. Policjanci w wyniku podjętych czynności na terenie Gminy Kłodzko odnaleźli  skuter, który został już uszkodzony. Następnie przekazali go właścicielowi.  Z kolei w Nowej Rudzie złodzieje ukradli 11-latkowi rower. Policjnatom udało się go odzyskać. Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości dopuścił się już tego typu przestępstw. Podejrzany 37-letni mieszkaniec powiatu skradzionym rowerem dojeżdżał do pracy.    

 

OBEJRZYJ RELACJĘ Z POŻARU W DOMU STARYM GIERAŁTOWIE

DOWIEDZ SIĘ, ILE OSÓB JUŻ SIĘ ZASZCZEPIŁO

PRZECZYTAJ DLACZEGO KIEROWCA WPADŁ DO ROWU

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Powiat Kłodzki. Kradły w sklepie, w którym pracowały

Obrazek użytkownika Cezary
  • Cezary
  • 29-01-2021

Pytania do redaktora Pieli . Jaka jest róznica w otrzymaniu zlecenia na restrukturyzację PKS przez męża Pani Poseł a zatrudnieniem radnego powiatowego w Radzie Nadzorczej wielkiego Banku w Warszawie? Czy szef gabinetu vice Premiera otrzymuje pracę w dwóch radach nadzorczych suto opłacanych .Radny Pupilek Pana ?gdzie członkini jego rodziny ma pracę? A gdzie były urzędnik UM otrzymał prace ? Widzą wszystkich ale siebie nie ? To jest hipokryzja. Jeśli uważają że jest złamane prawo i taką wiedzę posiadają, ich obowiązkiem jest natychmiast zgłosić do odpowiednich służb.?tylko czy jeszcze mamy apilityczne i niezależne służby. Panie Redaktorze powiedział Pan powiedz Pan B .

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×