REKLAMA

Senator w Radkowie

Senator RP Aleksander Szwed na rozpoczęciu roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Radkowie

W dniu 4 września 2017 r., tak jak w całym kraju, w Szkole Podstawowej w Radkowie nastąpiło uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystości przybył również parlamentarzysta, ale też były uczeń Szkoły Podstawowej - senator RP Aleksander Szwed. W trakcie swojego przemówienia, przekazał dwa listy: od Pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej oraz od siebie, składając najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Uczniów i ich Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły.
"Na wstępie chciałem bardzo serdecznie podziękować Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Radkowie Danucie Florczak za zaproszenie.
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018
wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom i
Pracownikom szkoły życzę powodzenia i wielu sukcesów
w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.
Życzę Wam Drodzy Uczniowie radości z sukcesów szkolnych, pogłębiania zainteresowań, poczucia bezpieczeństwa
w środowisku szkolnym, akceptacji kolegów oraz
podejmowania trafnych decyzji życiowych. Życzę, aby szkoła była miejscem odkrywania Waszych zdolności i rozwijania pasji. Bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy, odpowiedzialni w dokonywaniu wyborów oraz niestrudzeni w urzeczywistnianiu marzeń.
Wszystkim Rodzicom życzę wspaniałej współpracy ze szkołą oraz dumy z postępów swoich pociech, sukcesów wychowawczych oraz zadowolenia z wyników osiąganych przez Państwa dzieci.
Nauczycielom i Wychowawcom życzę, aby Wasze oddanie, pasja
i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły za sobą uczucie spełnienia. Życzę wielu osiągnięć w pracy zawodowej i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń.
Życzę wszystkim u progu nowego roku szkolnego zdrowia, cierpliwości, głębokiej wiary we własne możliwości i wielu sukcesów w pracy i nauce.
Z wyrazami szacunku
Aleksander Szwed
Senator Rzeczypospolitej Polskiej"

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Senator w Radkowie

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×