REKLAMA

Naucz się śpiewać

Trwają zapisy na warsztaty, które rozpoczynają przygotowania do tegorocznego Sygnału Miłosierdzia.

- Na warsztaty może zapisać się każdy, kto potrafi grać na instrumentach i każdy kto potrafi śpiewać i chce śpiewać – zachęca ks. Krzysztof Iwaniszyn, proboszcz słupieckiej parafii. - Warsztaty są otwarte dla wszystkich. Zapisy trwają, ale nie ukrywam, że im szybciej zbierzemy chętnych, tym szybciej rozpoczniemy warsztaty, a jest sporo do zrobienia. Ale gdyby ktoś zapisał się później to również będzie przyjęty – zapewnia proboszcz. Organizacja plenerowego koncertu „Sygnał Miłosierdzia” poprzedzonego profesjonalnymi warsztatami muzycznymi dla wszystkich kochających muzykę to jeden ze zwycięskich projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 Nowej Rudy. Zdobył 123 głosy, a jego realizacja pochłonie 50 tys. zł. Jaki będzie tegoroczny Sygnał Miłosierdzia? - Na pewno będzie miał ten sam charakter uwielbieniowy, ale w związku z otrzymaniem dofinansowania z Budżetu Obywatelskiego będzie lepsze nagłośnienie, będzie większa scena, będą większe możliwości akustyczne, wokalne, będą telebimy, światła. To wszystko razem mam nadzieję sprawi, że efekt będzie piękny – mówi ks. Iwaniszyn. Z roku na rok noworudzki Sygnał Miłosierdzia odbija się coraz głośniejszym echem. - To prawda. Wiele osób jest tym wydarzeniem zainteresowanych. Ostatnio rozmawiałem z panem Wojtkiem Budniakiem, który pomaga mi w tworzeniu tego sygnału, to mówi on, że ludzie pytają, dzwonią, piszą i są tym wydarzeniem zainteresowani – przyznaje proboszcz. - Powstaje też specjalny utwór na Sygnał Miłosierdzia, oryginalny, ale to będzie niespodzianka – zdradza ks. Krzysztof.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Naucz się śpiewać

Obrazek użytkownika PiTer
  • PiTer
  • 16-03-2020

Fajna inicjatywa, ale kwarantanna potrwa w tym roku co najmniej kilka miesięcy, więc czarno to widzę

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×