REKLAMA

Muszą uważać na podwozia

Jadwiga Ziemska, radna miejska

Mieszkańcy chcą, aby władze miasta wyremontowały drogę prowadzącą od ul. Akacjowej do garaży i tyłu budynku pawilonu handlowego w Słupcu.

To droga między blokami nr 13 a 15. O stanie tej drogi mieszkańcy mówią, że jest tragiczny. - Wjazd do garażu grozi uszkodzeniem podwozia samochodu – przekonuje Jadwiga Ziemska, radna miejska, którą mieszkańcy poprosili o interwencję w tej sprawie. - Mieszkańcy proszą o remont jeszcze w tym roku i doraźne zasypanie dużych ubytków powierzchni dojazdu do garaży oraz obniżenie wybrzuszonych ośmiokątnych kostek pasa drogi dojazdowej – twierdzi radna.

Kupa kasy

Miejscy urzędnicy szacują, że remont drogi pochłonie 220 tys. zł. Kolejne 20 tys. zł będzie kosztowała dokumentacja techniczna. W tym roku na remont, mieszkańcy liczyć nie mogą. - Zadanie zostanie umieszczone w propozycjach do budżetu na 2021 r. Do czasu wykonania nawierzchni asfaltowej droga będzie utrzymywana w ramach funduszy jakie przeznaczane będą na cele remontowe dróg nawierzchni tłuczniowej - zapowiada Tomasz Kiliński, burmistrz Nowej Rudy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Muszą uważać na podwozia

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×