REKLAMA

Odprawa roczna policji

Przedmiotem odprawy było omówienie rezultatów osiągniętych w minionym roku

Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku odbyła się odprawa roczna policji garnizonu kłodzkiego z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, przedstawicieli prokuratury, a także starostwa powiatowego. 

Na uroczystą odprawę przybył Komendant Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński. Na zaproszenie kierownictwa w odprawie uczestniczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego Piotr Marchewka, Prokurator Rejonowy w z Bystrzycy Kłodzkiej oraz z Kłodzka. W odprawie uczestniczyła średnia kadra kierownicza Komendy Powiatowej policji Kłodzku jak i pracownicy cywilni naszej jednostki. 

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku p.o. podinsp. Jacek Wysocki dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w 2017 roku oraz efektów jakie osiągnęli funkcjonariusze Policji powiatu kłodzkiego. 

Podczas odprawy podsumowano pracę całej jednostki. Z przeprowadzonej analizy wynika, że na terenie powiatu kłodzkiego wykrywalność przestępstw wynosi 72,7 % . 

Policjanci w ramach prowadzonych postępowań przygotowawczych zabezpieczyli mienie o wartości 3.571.248 zł. Funkcjonariusze w 2017 roku przeprowadzili na terenie powiatu kłodzkiego 24.843 interwencji.  Na drogach powiatu kłodzkiego zaistniało 113 wypadków drogowych, a w 2016 r. było 147. W ubiegłym roku w wypadkach zginęło 13 osób, a w 2016 r. zginęły 23 osoby.

Podczas wystąpienia Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku mł.insp. Andrzej Czerniatowicz podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku p.o. Jacek Wysocki, słowa podziękowania skierował na ręce przedstawicieli samorządu za pomoc i wsparcie jednostek policji powiatu kłodzkiego oraz podziękował za dotychczasową owocną współpracę prokuraturami i sądem. 

Po wystąpieniu Kierownictwa Policji powiatu kłodzkiego głos zabrali zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach podziękowali za dobrą współpracę z policją powiatu kłodzkiego. 

Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Tomasz Trawiński w swoim wystąpieniu podkreślił dobrą pracę policji powiatu kłodzkiego. Złożył serdeczne podziękowania policjantom za uzyskane efekty w 2017 r.  

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Odprawa roczna policji

Obrazek użytkownika S80
  • S80
  • 19-01-2018

A PiS obiecywał że w policji na stanowiskach kierowniczych nie będzie byłych milicjantów...
Obrazek użytkownika J23
  • J23
  • 19-01-2018

Gdzie są prokuratorzy PRL w jakiej partii ? mało zobaczysz ilu towarzyszy będzie w Temida ur .
Obrazek użytkownika Jerzy
  • Jerzy
  • 19-01-2018

PO to post komuna tam są prokuratorzy sedziowie sekretarze PO SLD PSL winne być zdelemaliowane w Polsce jedna partia PIS i nic więcej a UE wystąpić tak by kapitał i sklepy były tylko Polskie
Obrazek użytkownika Burmistrz Michał
  • Burmistrz Michał
  • 20-01-2018

A widać Sałackiego - tego psa pisowskiego - działającego na zlecenie jak prokuratorzy w latach pięćdziesiątych. Pozdrowienia z ratusza panie prokuratorze i proszę pamiętać, każda władza się kończy - a pamięć ludzie mają dobrą.

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×