REKLAMA

Zagłosuj na produkt regionalny

Po ukończeniu, w kalendarzu Euroregionu Glacensis na 2018 r. zostaną opublikowane 24 najbardziej popularne produkty regionalne

na stronie internetowej Euroregionu Glacensis uruchomiono badanie popularności produktów regionalnych. Przedstawiamy tradycyjne produkty regionalne dla polskich i czeskich producentów, które zostały wybrane z terenu Euroregionie Glacensis. Celem badania jest popularyzacja tych produktów i uzyskanie opinii publicznej o ich popularności.

Dlatego zapraszamy do głosowania na temat swojego ulubionego produktu ze strony polskiej i czeskiej. Klikając na przycisk „zagłosuj“, Dajesz mu swój głos. Możesz głosować tylko raz.

Ankieta będzie prowadzona do 15 października 2017 roku. Po ukończeniu, w kalendarzu Euroregionu Glacensis na 2018 r. zostaną opublikowane 24 najbardziej popularne produkty regionalne (12 dla polskiej i 12 dla czeskiej części).

http://glacensis.treespot.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zagłosuj na produkt regionalny

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×