REKLAMA

Spotkanie z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską

W Muzeum Ziemi Sowiogórskej w Ludwikowicach Kłodzkich odbędzie się spotkanie z autorką książki „ W cudzych butach”

 

7 października o godz.11 w Muzeum Ziemi Sowiogórskej w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul. Głównej 65 - kościółek) odbędzie się spotkanie z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską, autorką książki „ W cudzych butach”, książki, która odmieniła życie wielu czytelników. To wstrząsająca, poruszająca i przebudzająca historia pełna miłości, namiętności i wybaczania.

Autorka przeszła głęboką transformację , a jej życie zaczęło się zmieniać.

Z „Żelaznej Kobiety”, pokonującej mężczyzn w zadaniach survivalowych, bijącej wytrzymałościowe rekordy z Księgi Guinnessa ( 8 tysięcy brzuszków w ciągu godziny! ), zdobywającej Mont Blanc, przepływającej wpław w sztafecie z partnerem 500 km Wartą przez Odrę do Bałtyku i Wisłą 1000 km , stała się terapeutką, mówczynią motywacyjną, trenerką rozwoju osobistego, przewodniczką duchową. Jest specjalistką od terapii jogą, relaksacji, psychologii, pracy z ciałem oraz promotorką zdrowego trybu życia. Szkoli nauczycieli, naucza medytacji oraz pracy z oddechem.

Została zwyciężczynią konkursu dla kobiet "SpełniONA 2015" pokonując ponad 4 tysiące innych kandydatek do nagrody. Założyła Centrum Szczęśliwego Człowieka. Stworzyła wiele unikatowych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Autorka jeździ po całej Polsce i Europie z autorskim programem warsztatów
o nazwie "Przebudzenie świadomości". Owocem jej pracy jest pozbywanie się przyczyn
i skutków permanentnego stresu, stanów depresyjnych i lękowych. Pomaga zrozumieć istotę umiejętności wybaczenia, oraz samoakceptacji. Przynosi dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, uwolnienia przeszłości, blokad i programów.

Szczegóły udziału w warsztatach ( 7.X – godz.12-18 ) pod tel.691 69 99 30, mail:podrozedosiebie@o2.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spotkanie z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×