REKLAMA

Powiat kłodzki. W lokalach były nielegalne automaty do gier

Na ujawnionych maszynach zainstalowane były gry prowadzone w celach komercyjnych,

Fot. Dolnośląska Policja

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny.

Powiat kłodzki. Policjanci  z pracownikami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego Referatu Kontroli Celno-Skarbowej ujawniili nielegalne automaty do gier. Mundurowi skontrolowali kilka lokali i zabezpieczyli trzy tego typu automaty. Na ujawnionych maszynach zainstalowane były gry prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja. Wczoraj zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

Mogą zapłacić nawet 100 tysięcy

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są takiego typu sprzęty do gier hazardowych. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

K.Golak/inf.KPP Kłodzko

Czytaj także:

 <<Uwaga! Nadciągają wichury. Wiatr osiągać może nawet 100 km/h>>

<<Bracia zagrali główne role w filmie, który zachwycił jury na Międzynarodowym Festiwalu Internationaal Film Fest Gent w Belgii>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Powiat kłodzki. W lokalach były nielegalne automaty do gier

Obrazek użytkownika Nanana
  • Nanana
  • 21-10-2021

Ta i znowu za dzialania całej tej wielkiej służby celnej zapłacimy my zwykli podatnicy. Jest wyrok sądu najwyższego o tym , że są to maszyny nie hazardowe całkowicie legalne i ktoś uczciwie odprowadza za swój interes podatki, a tu znowu jakies fałszywe oskarzenia. Moim zadaniem służba celna ma bardzo duze powiazapowia z nielegalnymi lokalami na ul.Łukasińskiego oraz na ul. Armii mniej w łapę dostają i tyle. K9m

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×