REKLAMA

Zgłoszenia do 15 czerwca

Zielony Powiat Kłodzki - najlepiej funkcjonujące gospodarstwa agroturystyczne 2018 powiatu kłodzkiego to konkurs organizowany przez Powiat Kłodzki wspólnie z kłodzką Radą Powiatową Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

Główny cel konkursu to:
- wskazywanie agroturystyki jako komplementarnej działalności w gospodarstwie rolnym przynoszącej dodatkowy dochód,
- podnoszenie standardu świadczonych usług w zakresie turystyki wiejskiej,
- promocja ogrodów warzywnych w gospodarstwach agroturystycznych w żywieniu gości,
- promocja gospodarstw agroturystycznych oraz wsi kłodzkiej jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku.
Zgłoszenia do konkursu można składać w terminie do 15 czerwca br. na adres Starostwa Powiatowego w Kłodzku (ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko) lub droga e-mailową na adres m.korczyńska@powiat.klodzko.pl. Do zgłaszania kandydatów do udziału w konkursie są uprawnieni: właściciele gospodarstw agroturystycznych, stowarzyszenia agroturystyczne oraz burmistrzowie i wójtowie gmin z terenu powiatu kłodzkiego.
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas „XIII Prezentacji Zespołów Ludowych Ziem Pogranicznych Róża Kłodzka 2018” w Skansenie w Pstrążnej 15 lipca 2018 r.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie
http://www.powiat.klodzko.pl/aktualnosci/konkurs-zielony-powiat-klodzki....

info: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zgłoszenia do 15 czerwca

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×