REKLAMA

Tłumy w Górach Stołowych

Fot. polska-org.pl

W związku z wysoką frekwencją ruchu turystycznego na trasach turystycznych w Labiryncie Błędnych Skał i na Szczelińcu Wielkim pracownicy Parku Narodowego Gór Stołowych podpowiadają, jak uniknąć tłumów podczas górskiej wędrówki.

Większość osób chce odwiedzić Błędne Skały i Szczeliniec Wielki w godzinach pomiędzy 10:00 a 14:00. Tłumy ludzi na najpopularniejszych trasach turystycznych nie stanowią z pewnością dodatkowej atrakcji, dlatego pracownicy Parku Narodowego Gór Stołowych sugerują, aby trasy turystyczne zwiedzać także we wcześniejszych porach. Trasy są czynne od godziny 8:00 do godziny 20:00.

Jeżeli natomiast chcemy odwiedzić Błędne Skały i Szczeliniec Wielki, to pracownicy proponują, aby wjechać pierwszym wjazdem o godzinie 8:00. Wycieczka zakończy się wówczas około godziny 9:30. W tym czasie można odwiedzić okoliczne miejscowości uzdrowiskowe, a wieczorem wejść na najwyższy szczyt, czyli Szczeliniec Wielki, aby obejrzeć zachód słońca i wypić pyszną herbatę w Schronisku na Szczelińcu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tłumy w Górach Stołowych

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×