REKLAMA

Porwana i wywieziona za granicę

Pochodząca z Radkowa pani Jolanta została porwana przez swojego byłego partnera.

Kilkanaście lat temu kobieta mieszkająca w okolicach radkowskiego rynku wyjechała do Wrocławia. Wiodła spokojne życie, wychowywała trójkę dzieci. Pracowała jako pielęgniarka, a ostatnio jako opiekunka osób starszych w Niemczech. To co spotkało ją jednak w ostatnich dniach, zapamięta do końca życia. Jej były partner wraz z kolegą wywiózł ją do Francji. Ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina rozpoczęła poszukiwania. Niemiecka policja wystosowała nawet listy gończe za mężczyznami, którzy mieli porwać panią Jolantę. - Obaj sprawcy uprowadzili ofiarę 3 czerwca w Aspen i przebywają prawdopodobnie w niemiecko-francuskiej strefie przygranicznej. Sprawcy mogą próbować przedostać się „okazją” do Polski. Prosimy nie brać żadnych autostopowiczów, a w razie zauważenia tych osób skontaktować się z policją. Ostrożnie! Nie zbliżać się do sprawców – taki komunikat wydała niemiecka policja. Ostatecznie we wtorek, 11 czerwca córka zaginionej poinformowała, że jej mama się odnalazła.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Porwana i wywieziona za granicę

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×