REKLAMA

Kłodzko: Możesz wystąpić w serialu Netflixa

Masz szanse na udział w produkcji światowego giganta.

Fot. Redakcja

Kłodzko: W sierpniu w naszych okolicach kręcony będzie najnowszy serial Netflixa. “Wielka Woda” to historia o powodzi tysiąclecia z 1997 roku.

Kłodzko. Produkcja nadal poszukuje statystów do serialu wyprodukowanego przez Netflixa. Fabuła “Wielkiej Wody” rozgrywa się podczas powodzi tysiąclecia. Gdy fala powodziowa zbliżała się do stolicy Dolnego Śląska, zapadła decyzja - aby oszczędzić miasto przed niszczącym żywiołem, należy poświęcić okoliczne wsie i pola.

 

W serialu trójka głównych bohaterów, postawiona w obliczu sytuacji ekstremalnej, zmierzy się z wydarzeniami, których następstwem będzie ogrom zniszczeń oraz śmierć niewinnych osób. Zapowiedziano 6 odcinków.

 

Kogo szukają?

Do statystowania w tej produkcji poszukiwani są kobiety oraz mężczyźni bez względu na wiek i typ urody. Statyści wcielą się w rolę mieszkańców oraz strażaków, policjantów, żołnierzy. Poszukiwane są również osoby posiadające zwierzęta gospodarskie: krowy, konie, kozy oraz psy. Chętne osoby muszą wypełnić formularz.

<< To nie jedyny serial Netflixa kręcony na naszym terenie>>

Ile zapłacą?

Stawka za dzień zdjęciowy to 100 zł brutto. Produkcja nie zwraca kosztów dojazdu.

Co jeszcze wiemy o serialu?

Szczegóły projektu owiane są tajemnicą. Produkcja nie ujawnia, kto zagra głównych bohaterów. Wiemy tylko, że serial wyreżyserują Jan Holoubka i Bartłomiej Ignaciuk. “Wielka Woda” powstanie na podstawie scenariusza Kaspra Bajona i Kingi Krzemińskiej. Premierę serialu Netlfixa zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

<<Festiwal PL-CZ w Kudowie-Zdroju już w ten weekend. Dowiedz się więcej>>

Autor: Zuza K. Wolska

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Możesz wystąpić w serialu Netflixa

Fot. Pixabay

Dwie nowe kamery będą monitorować miasto, a kilka starych zostanie wymienionych na nowe.

Fot. Czytelnik

Potężne wichury, jakie przeszły przez powiat kłodzki wyrządziły dużo szkód. Wiatr nie ustąpi także dzisiaj.

Fot. Dolnośląska Policja

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×