REKLAMA

Urzędnicy dostali kasę w nagrodę

Dostają trzynaste pensje, ale to nie wszystko. Nasi urzędnicy są też obdarowywani nagrodami. Ile dostali w ubiegłym roku i za co?

Miasto Nowa Ruda
✓ W Urzędzie Miejskim w ubiegłym roku nagrody otrzymało 16 osób na łączną kwotę 10 tys. 600 zł. ✓ 11 osób otrzymało po 440 zł z okazji święta branżowego ✓ 1 osoba otrzymała 1 000 zł za wykonanie czynności nie objętych zakresem obowiązków ✓ 1 osoba otrzymała 440 zł za czynności dodatkowe nie objęte zakresem obowiązków ✓ 3 osoby otrzymały 1 440 zł za czasowe przejęcie obowiązków po innym pracowniku
Gmina Nowa Ruda
✓ Pracownikom urzędu gminy za 2018 r. wypłacono nagrody w wysokości 115 tys. zł. Władze gminy nie ujawniają, kto i ile dostał.
Radków
✓ 6 marca 2018 r. z inicjatywy burmistrza przyznano nagrody w wysokości 360 zł dla pełnego etatu 44 pracownikom (39 osób pełny etat, 2 osoby ¾ etatu, 3 osoby ½ etatu) ✓ 22 marca 2018 r., na wniosek komendanta Straży Miejskiej przyznano nagrody w wysokości po 431 zł dwóm funkcjonariuszom za zabezpieczenie porządku i bezpieczeństwa publicznego podczas Jarmarku Wielkanocnego w gminie Radków, który odbył się 18 marca ✓ 25 maja 2018 r., nagrody w wysokości 431 zł dla pełnego etatu, przyznano 70 pracownikom z okazji dnia pracownika samorządowego w gminie Radków, ustanowionego przez radnych miejskich 25 lutego 2002 r. (63 osoby pełny etat, 2 osoby ¾ etatu, 5 osób ½ etatu). ✓ 25 października 2018 r., na wniosek kierownika referatu programowania rozwoju i współpracy transgranicznej przyznano nagrody w wysokości 431 zł dla 3 pracowników tego referatu i w wysokości 1440 zł dla 1 pracownika za szczególne zaangażowanie w promowaniu gminy Radków podczas imprez plenerowych organizowanych od sierpnia do października 2018 r. ✓ Radkowscy kierownicy/dyrektorzy jednostek podległych w ubiegłym roku nie otrzymali żadnych nagród.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Urzędnicy dostali kasę w nagrodę

Obrazek użytkownika maya
  • maya
  • 09-04-2019

Słupiec miasto brudu i dziadostwa. Wszędzie na chodnikach i ulicach leżą zwały piachu. Tysiące TIRów rozjeżdżają drogi. Ludzie wdychają kurz i pył. Kamieniołom nocami potwornie hałasuje, pyli i prowadzi odstrzał urobku. Za to wszystko dziękujemy p. Burmistrzowi i pracownikom Urzędu Miasta. Słusznie należą się wam nagrody.

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×