REKLAMA

Muzyka za pan brat z Mierzejewską?

Gmina Nowa Ruda bez opozycji? Wszystko na to wskazuje. Nieoficjalne informacje jakie docierają do naszej redakcji mogą wskazywać na to, że Bożena Sołek – Muzyka prawdopodobnie stanęła ramię w ramię z wójt.

Coraz więcej mieszkańców poszczególnych wsi pyta nas o to, co dzieje się z przewodniczącą gminnych radnych Bożeną Sołek-Muzyką, kontrkandydatką Mierzejewskiej do fotelu wójta w wyborach samorządowych przed rokiem. Dla wielu przeciwników obecnej wójt, Bożena Sołek-Muzyka była ostatnią merytoryczną nadzieją - osobą, która będzie oczekiwać merytorycznych odpowiedzi na zadawane pytania i osobą, która stanie po stronie swoich wyborców. Tymczasem coraz częściej słychać jak Bożena Sołek-Muzyka na każdym kroku dziękuje pani wójt. Tak było też podczas pożegnania Ryszarda Czerewatego, który zrezygnował ze stanowiska zastępcy wójta gminy Nowa Ruda. Wówczas Sołek-Muzyka dziękowała Czerewatemu za wykonaną pracę na rzecz gminy, ale dziękowała też za działania i współdecyzje, którymi były zastępca miał przyczynić się wraz z panią wójt do rozwoju gminy. Co ciekawe, wójt nie składała wtedy podziękowań za pracę swojemu zastępcy. Zmiany zauważyli mieszkańcy m.in. takich wsi jak np. Dzikowiec, czy Jugów i bardzo często w rozmowach z dziennikarzami „Gazety Noworudzkiej” pytają o to. My z kolei chcieliśmy zapytać o to samą zainteresowaną, czyli Bożenę Sołek-Muzykę. Niestety. Przewodnicząca gminnych radnych od ubiegłego roku nie odbiera od nas telefonów, nie oddzwania, nie odpisuje na e-maile. Ocenę pozostawiamy więc wyborcom.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Muzyka za pan brat z Mierzejewską?

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×