REKLAMA

W Kłodzku powstanie Muzeum Dróg Kolejowych

Fot. fundacjakpw.pl

Fundacja Kolejowe Przysposobienie Wojskowe ogłosiła plebiscyt na wybór lokalizacji, w której może powstać Muzeum Dróg Kolejowych. Plebiscyt miał za zadanie wytypowanie lokalizacji dla nowej placówki muzealnictwa kolejowego oraz pozyskanie do współpracy partnerów społecznych (np. działaczy i organizacji lokalnych) i instytucjonalnych (np. jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa). Plebiscyt ma także na celu wywołanie dyskusji na temat przyszłości wytypowanych obiektów.

W plebiscycie od 21 października do 11 listopada zostało oddanych 7134 głosów.

Wyniki plebiscytu:

4700 Kłodzko Główne
1029 Pruszcz Bagienica
756 Kluczbork
282 Lwówek Śląski
46 Warszawa Praga
39 Kalisz Pomorski
21 Bełżec
9 Wałbrzych
8 Jeleń
6 Jelenia Góra

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): W Kłodzku powstanie Muzeum Dróg Kolejowych

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×