REKLAMA

Powiat Kłodzki. Potężne wichury niosą zniszczenia

Powalone drzewo w Świerkach

Na Dolnym Śląsku na skutek wichur zginęły dziś już cztery osoby.

Powiat Kłodzki. Potężne wichury nie ustępują. Łamią gałęzie drzew, powalają też same drzewa. Do takiego zdarzenia doszło dziś między innymi w Świerkach w gminie Nowa Ruda, a także w Nowej Rudzie-Drogosławiu.

Czwartek na obszarze Dolnego Śląska oraz innych regionów Polski zachodniej i północnej przyniósł bardzo dynamiczną, a co za tym idzie niebezpieczną pogodę. Jak poinformował portal Meteo Alert - Dolny Śląsk, za dynamikę odpowiedzialny jest wtórny ośrodek niskiego ciśnienia, którego centrum znajduje się obecnie nad otwartymi wodami Atlantyku. Układ niskiego ciśnienia przemieszczać się będzie dalej w kierunku północno-wschodnim m.in przez północ Francji, Kraje Beneluxu docierając do Morza Bałtyckiego jutro w godzinach południowych, po południowych niosąc silne i bardzo silne porywy wiatru będące wynikiem zaostrzającego się gradientu ciśnienia atmosferycznego.

K.Golak/inf. Meteo Alert-Dolny Śląsk

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Potężne wichury niosą zniszczenia

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×