REKLAMA

Tryśnie kolorowa

Burmistrz Polanicy apeluje o zachowanie dystansu

fot. Gazeta Kłodzka

> Pokazy od soboty > Zachowaj dystans

20 czerwca w Polanicy-Zdroju 20 ruszyły pokazy kolorowej fontanny. Będą odbywały się zgodnie z harmonogramem (czerwiec - lipiec o godz. 22.00, sierpień o godz. 21.30, wrzesień o godz. 20.30, październik o godz. 20.00).
- Prosimy jednak o zachowanie dystansu społecznego podczas pokazów i noszenie maseczek – apeluje Mateusz Jellin, burmistrz uzdrowiska. - Pozostałe fontanny w mieście, z uwagi na stan epidemii, pozostają nieuruchomione – dodaje samorządowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tryśnie kolorowa

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×