REKLAMA

Dasz pół miliona i Bajka jest Twoja

foto: pixabay.com

Władze miasta sprzedają Bajkę, a właściwie budynek, w którym do końca lipca ubiegłego roku funkcjonowało przedszkole Bajka.

Pierwszy przetarg, podczas którego władze miasta będą chciały sprzedać dawną Bajkę zaplanowano na 27 listopada na godz. 11:00 w sali nr 308 Urzędu Miejskiego. Cena wywoławcza to 564 tys. zł. Zainteresowani kupnem tego budynku muszą do 24 listopada wpłacić wadium w wysokości 84 tys. 600 zł, czyli 15% ceny wywoławczej.

Do remontu

Budynek przy ul. Słupieckiej 5 w dzielnicy Słupiec jest podpiwniczony, trzypiętrowy. Teren działki jest zagospodarowany. Budynek posiada instalacje: wodną, kanalizacyjną, elektryczną. Wpisany jest też do rejestru zabytków. Na parterze znajdują się m.in.: magazyn, biuro, sala zabaw, jadalnia, kuchnia. Na pierwszym piętrze są łazienka, wc, weranda i trzy sale zabaw. Na drugim piętrze z kolei są dwie sale, gabinet i wc. Budynek wybudowano przed wojną. Jest to obiekt murowany z kamienia i cegły pełnej. Schody są kamienne. Dach drewniany, mansardowy, kryty onduliną. Okna drewniane, skrzynkowe. Drzwi drewniano – płytowe.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dasz pół miliona i Bajka jest Twoja

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Szczytnej na drodze krajowej nr 8. Kierujący busem zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety mężczyzna kierujący busem i jego pasażer ponieśli śmierć na miejscu zdarzenia.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności.

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×