REKLAMA

Dasz pół miliona i Bajka jest Twoja

foto: pixabay.com

Władze miasta sprzedają Bajkę, a właściwie budynek, w którym do końca lipca ubiegłego roku funkcjonowało przedszkole Bajka.

Pierwszy przetarg, podczas którego władze miasta będą chciały sprzedać dawną Bajkę zaplanowano na 27 listopada na godz. 11:00 w sali nr 308 Urzędu Miejskiego. Cena wywoławcza to 564 tys. zł. Zainteresowani kupnem tego budynku muszą do 24 listopada wpłacić wadium w wysokości 84 tys. 600 zł, czyli 15% ceny wywoławczej.

Do remontu

Budynek przy ul. Słupieckiej 5 w dzielnicy Słupiec jest podpiwniczony, trzypiętrowy. Teren działki jest zagospodarowany. Budynek posiada instalacje: wodną, kanalizacyjną, elektryczną. Wpisany jest też do rejestru zabytków. Na parterze znajdują się m.in.: magazyn, biuro, sala zabaw, jadalnia, kuchnia. Na pierwszym piętrze są łazienka, wc, weranda i trzy sale zabaw. Na drugim piętrze z kolei są dwie sale, gabinet i wc. Budynek wybudowano przed wojną. Jest to obiekt murowany z kamienia i cegły pełnej. Schody są kamienne. Dach drewniany, mansardowy, kryty onduliną. Okna drewniane, skrzynkowe. Drzwi drewniano – płytowe.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dasz pół miliona i Bajka jest Twoja

Fot. KPRM

Powiat Kłodzki. Od 28 grudnia o 17 stycznia zostały wprowadzone w Polsce obostrzenia w związku z epidemią COVID-19. Później przedłużono je do 30 stycznia. Podczas konferencji, jaka odbyła się w czwartek, 28 stycznia Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że ponownie będą mogły powrócić galerie handlowe oraz galerie sztuki i muzea. Nadal w tych miejscach będzie obowiązywał reżim sanitarny. Od 1 lutego zostaną zniesione także godziny dla seniorów.

Fot. PKS Kłodzko

Kłodzko. PKS wprowadza nowy rozkład jazdy. Sprawdź, gdzie pojedziesz autobusem

Fot. Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

Lądek-Zdrój. W najbliższy czwartek, 28 stycznia o godzinie 12.00 przed ratuszem odbędzie się pokojowy protest przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Lądek Zdrój przeciwko polityce władz wobec branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×