REKLAMA

Agata O. oskarżona

Jest akt oskarżenia przeciwko Agacie O. Prokurator postawił zarzut.

- 24 czerwca został skierowany do Sądu Okręgowego w Opolu akt oskarżenia przeciwko Agacie O., której zarzuca się kradzież pieniędzy w kwocie 1000 zł w nocy z 7 na 8 lipca 2018 r., w Opolu w hotelu Szara Willa - mówi prokurator Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu. Sąd jeszcze nie wyznaczył terminu rozprawy. - Sprawa idzie do sądu. Dowody w tej sprawie są mocne. Na zarejestrowanym nagraniu wyraźnie widać kto pobiera pieniądze. Nagranie było sprawdzane m.in. przez biegłego ze Szczecina - ocenia pan Arkadiusz.
Wielka miłość
Przypomnijmy. To miała być miłość na całe życie. On samotny z dzieckiem, ona tak samo. Ona 38 lat. On 40. A jednak coś poszło nie tak, bo wielka miłość swój finał znajdzie w sądzie. Wszystko zaczęło się w lipcu ubiegłego roku, kiedy Pan Arkadiusz i jego 38-letnia partnerka, a zarazem wówczas jeszcze noworudzka urzędniczka przebywali w jednym z opolskich hoteli. Pan Arkadiusz już wcześniej miał zauważyć, że giną mu pieniądze, ale jak mówił, posądzał każdego, tylko nie partnerkę. - Dopiero podczas pobytu w jednym z opolskich hoteli, kamera monitoringu zarejestrowała jak zabiera 1000 zł - mówił nam pan Arkadiusz. Sprawa trafiła na policję i do prokuratury. 38-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży. Teraz stanie przed sądem. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Agata O. była pracownicą Agencji Rozwoju Regionalnego Agroreg.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Agata O. oskarżona

Jan Bednarczyk chce sprzedać salę wiejską, z której korzystają mieszkańcy Raszkowa.

foto: zalewradkow.pl

Domki nad Radkowskim Zalewem od strony czeskiej nie wyglądają estetycznie i psują wizerunek gminy - tak o ośrodku wypoczynkowym mówią radkowscy radni.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×