REKLAMA

Radkowski Festiwal Młodych Naukowców

Wydarzenie to, to lokalna forma inspirowana odbywającym się równocześnie na uczelniach wyższych we Wrocławiu i okolicach Dolnośląskim Festiwalu Nauki.

 

Wzorem lat ubiegłych, i w tym roku odbywa się Radkowski Festiwal Młodych Naukowców. Nasza lokalna inicjatywa rozpoczęła się 2 października br. zajęciami w Bibliotece Głównej. Podczas spotkań uczniowie klas 4-6 Radkowskiego Zespołu Szkół mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem laboratoryjnym oraz z zasadami pracy w laboratorium, a co najważniejsze – każdy mógł sam poeksperymentować. W tym roku uczniowie mogli dowiedzieć się i doświadczyć m. in.: jak działa płyn do mycia naczyń, czy pepsi niszczy zęby i co można zrobić z ukwaszonego mleka. Efekty eksperymentów można podziwiać na zdjęciach.

BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow147 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow140 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow151 

BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow155BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow154 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow160 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow156 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow161BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow165 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow166 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow168 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow181BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow182 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow180 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow175 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow188BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow184 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow189 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow191 BPMiG Radkow Eksperymenty Radkow190

 

Klasa IVb (04.10.2017)


Klasa V (04.10.2017)


Klasa VI (02.10.2017)

 
 http://biblioteka-radkow.eu/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Radkowski Festiwal Młodych Naukowców

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×