REKLAMA

Będą kręcić u nas

foto: pixabay.com

W sierpniu w Kotlinie Kłodzkiej ruszą zdjęcia do kolejnego sezonu serialu „Znaki”, który możemy oglądać w telewizji AXN. Już teraz poszukiwani są statyści i epizodyści.

Akcja serialu toczy się w malowniczych Górach Sowich. Minęło kilka lat od czasu, kiedy w tajemniczych okolicznościach zginęła studentka i nie udało się ustalić okoliczności jej śmierci. W tej samej miejscowości dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Oprócz Konopki na ekranach pojawią się m.in.: Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastalerz, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński i Magdalena Żak.
Ruszyły poszukiwania
Producenci szukają osób w wieku od 8 do 80 lat, kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia, którzy chcą przeżyć ciekawą przygodę na planie filmowym. Zgłaszać mogą się osoby z Nowej Rudy, Kłodzka, Wałbrzycha, Bystrzycy Kłodzkiej, Międzygórza, Międzylesia, Srebrnej Góry.
Jak się zgłosić? Osoby, które chcą statystować w serialu mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres: info@edwinfilm.pl Do maila należy załączyć: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, dwie wyraźne, aktualne fotografie oraz informację o swojej dyspozycyjności. W tytule maila należy wpisać hasło „ZNAKI”. Więcej informacji: Agencja Aktorska EDWIN FILM www.casting. wroc.pl, 71 780 50 59 ( od 9.00 do 17.00) Warto przypomnieć, że od 2 lipca „Znaki” możemy oglądać w Polsacie, który zakupił od Sony licencję na pokazywanie serialu stacji AXN.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będą kręcić u nas

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×