REKLAMA

Wyłapią piratów drogowych

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wyłapią piratów drogowych

Obrazek użytkownika Gilu
  • Gilu
  • 06-08-2020

Panowie Policjanci może by tak zaczaili się na tych co to tak w tym Radkowie i okolicach wszystko niszczą od iluś miesięcy i niema tygodnia aby gazeta o tym nie pisała.Cos ta sprawa dziwnie wygląda jakoś tak jakby ktoś czegoś nie chciał zrobić Bednarczyk nie chce kamer Policja nie chce czy nie może? tych wandali połapać? Dziwne ! to
Obrazek użytkownika Marcin
  • Marcin
  • 07-08-2020

A może by tak po między 21 a 24 ustawić patrole od granicy w Kudowie Zdr do wylotu w kierunku Nysy i zakończyć szarże kierowców w autach gdzie numery rejestracyjne zaczynają się na O..

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×