REKLAMA

''Palimy się do współpracy''

W Nowej Wsi Kłodzkiej młodzież poznawała zawód strażaka i uczyła się zasad pierwszej pomocy 

'Palimy się do współpracy'' pod takim hasłem w sobotni poranek 30 września strażacka młodzież z OSP Nowa Ruda- Drogosław, OSP Nowa Wieś Kłodzka i SDH Broumov spotkała się w remizie jednostki OSP  Nowa Wieś Kłodzka i pod przewodnictwem mł.asp Arkadiusza Kota, poznała zagadnienia i czynności związane z pierwszą pomocą i ochroną przeciwpożarową. W międzyczasie młodzież miała okazje zobaczyć samochody pożarnicze oraz sprzęt jaki wykorzystuje straż porażana podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Największą atrakcją okazało sie zadymienie pomieszczenia i ewakuacja na dolną sale, gdzie młodzież napisała test i otrzymała poczęstunek oraz dyplomy i upominki za uczestnictwo w spotkaniu zorganizowanego w ramach projektu unijnego ''Palimy się do współpracy''.

 

OSP Nowa Wieś Kłodzka

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): ''Palimy się do współpracy''

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×