REKLAMA

Bystrzyca Kłodzka: 11 letni chłopiec o imieniu Rafał ODNALEZIONY

Bystrzyca Kłodzka: Poszukiwany 11 letni chłopiec

Bystrzyca Kłodzka: Trwają poszukiwania 11 letniego chłopca. AKTUALIZACJA GODZ. 22.01 CHŁOPIEC SIĘ ODNALAZŁ. JEST CAŁY I ZDROWY. ZOSTAŁ ZNALEZIONY W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ.

Bystrzyca Kłodzka: Poszukiwany 11 letni chłopiec o imieniu Rafał. 

 

Bystrzyca Kłodzka - akcja poszukiwawcza

Zaginął 11 letni chłopiec o imieniu Rafał. Ostatni raz był widziany w Bystrzycy Kłodzkiej w okolicach Biedronki o godzinie 15.00. Chłopiec był ubrany w szaro - zieloną kurtkę. Chłopiec wyszedł sam z domu około godziny 12.00. Zgłoszenie na policję wpłynęło około godziny 17.00. W poszukiwania chłopca zaangażowanych jest wiele osób. Szukają go: policja, straż pożarna, ochotnicza straż pożarna, straż leśna oraz mieszkańcy. Do akcji włączono psy trąpiące i uruchomiono kamery termowizyjne.

Bystrzyca Kłodzka: Zaginął 11 letni chłopiec

Bystrzyca Kłodzka: Zaginął 11 letni chłopiec1

Jeśli posiadasz informację na temat chłopca pilnie zgłoś je na policję!

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Bystrzyca Kłodzka: 11 letni chłopiec o imieniu Rafał ODNALEZIONY

Obrazek użytkownika Ibris
  • Ibris
  • 28-12-2020

Chłopiec odnaleziony.

FOT. KPP Kłodzko

Powiat Kłodzki. Staranował i zepchnął do rowu samochód. Od jego kierowcy zażądał 1000 tys. zł. Jak zakończyła się dramatyczna sytuacja?

Powiat Kłodzki: Czy właściciele kłodzkich siłowni wyłamią się z obostrzeń? Sprawdź, co mają na ten temat do powiedzenia.

FB/GOPR Wałbrzych

Ratownicy GOPR sprowadzili zwłoki mężczyzny z gór. Akcja trwała ponad 12 godzin.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×