REKLAMA

Chcieli zabić i obrabować?

Kopali go i uderzali rękoma po całym ciele

fot. Intenet

Masakra na Zdrojowisku. 31-latka przed śmiercią uratował sąsiad

27-latek i jego kolega pobili 31-latka. Nie dość, że kopali go i uderzali rękoma po całym ciele, to jeszcze na koniec zażądali, aby oddał im wszystkie pieniądze, jakie ma przy sobie.
Na szczęście w porę zareagował sąsiad. - Z uwagi na wołanie o pomoc na miejsce przybył sąsiad pokrzywdzonego, który spłoszył sprawców, którzy następnie w trakcie ucieczki dokonali kradzieży kluczy od drzwi wejściowych mieszkania pokrzywdzonego - ujawniają przebieg zdarzenia noworudzcy policjanci.
Jak na razie policjanci schwytali 27-latka. Teraz próbują namierzyć drugiego sprawcę tego rozboju, do którego doszło 14 czerwca przy ul. Zdrojowisko w dzielnicy Drogosław.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Chcieli zabić i obrabować?

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×