REKLAMA

Mamy złoty pociąg?

Kolejne badania georadarem wykazały, że 20 metrów pod ziemią mogą być nowe sztolnie. Co się w nich znajduje?

Czy przed nami kolejne odkrycie elementów podziemnego miasta budowanego na zlecenie Adolfa Hitlera w Górach Sowich. Przed dwoma dniami (wtorek, 15 listopada) odbyły się badania mające zweryfikować istnienie podziemnych tuneli, jakie w ubiegłym roku oficjalnie zgłosił Krzysztof Szpakowski z Ludwikowic Kł. To właśnie Szpakowski, wspólnie ze swoimi współpracownikami i z pomocą wolontariuszy z Łodzi, Włocławka i Warszawy prowadził badania, nad którymi czuwał archeolog Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej.- Badania bardzo owocne. Za pomocą detektorów badacze zlokalizowali ponad sto znajdujących się w ziemi metalowych przedmiotów.

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Noworudzkiej nr 1017 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Mamy złoty pociąg?

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 17-11-2016

Co tam złoty pociąg. Posłanka Wielichowska ministrą in spe!
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 18-11-2016

Czy ministerstwo ministry Wielichowskiej będzie w Słupcu w inkubatorze technologicznym?
Obrazek użytkownika Krzysiek
  • Krzysiek
  • 19-11-2016

Szpakowski od kilku lat pokazuje wykresy,badania,analizy.Opowiada o kilometrach korytarzy i podziemnym mieście.I to wszystko tylko opowieści.Zadnych potwierdzeń terenowych.Szpakowski poza tym kłamie w sprawie fabryki Molke w Ludwikowicach.Kilka lat temu znaleziono kompletną dokumentację budowlaną fabryki i terenu.Szpakowski ukrywa ten fakt ze względu że wyjdą jego kłamstwa.Szpakowski to kłamca historyczny
Obrazek użytkownika Tomasz
  • Tomasz
  • 19-11-2016

Mamy? kto go ma ? A jak ten pociąg tam wjechał? :) Szpakowski to mitoman.Jego pseudo badania to wielka bzdura.A to co opowiada to jedno wielkie fałszerstwo.Zablokował nawet komentarze pod swoimi filmami aby nie można mu wytykać kłamstw.Szpakowski nic nie odkrył i nigdy nie odkryje.A dla rozsądnych polecam książki Romualda Owczarka oraz te strony do poczytania http://riese-inne.blogspot.com/ http://pj-blog.pl/pj/
Obrazek użytkownika Mieszkaniec Ludwikowic
  • Mieszkaniec Lud...
  • 20-11-2016

Widzę opowiadanie kłamstw i niestworzonych rzeczy weszło w krew Szpakowskiemu.Szkoda że tym samym ośmiesza naszą miejscowość.Pozytywne że S.Karwowski odciął się od tego kabaretu.

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×