REKLAMA

Wandale szaleją u Bednarczyka

foto: internet

foto: internet

foto: internet

Tych zniszczeń burmistrz Bednarczyk nie naprawi. Radkowscy wandale znów dali o sobie znać. Zniszczyli tor rowerowy w Ścinawce Gr.

W Ścinawce Gr. funkcjonuje tor rowerowy. Dzieci mogą uczyć się na nim zasad ruchu drogowego, ćwiczyć umiejętność jazdy na rowerze, bezpiecznie pokonywać ósemki i ronda bez zagrożenia ze strony samochodów, czy dorosłych i rowerzystów. Niestety. Tor został zniszczony. Komuś przeszkadzały znaki drogowe ustawione przy ścieżkach na torze, więc zostały połamane lub zerwane. Latarnia została pozbawiona lampy i przewodów. Co ciekawe, nie tylko tor został zniszczony. Również deski sceny w Ścinawce Gr. zostały popisane. - Na pewno nie będzie tego naprawiać gmina. Zostanie to w stanie takim jakim jest, a monitoring jak sugerują komentujący sprawę w internecie nie jest rozwiązaniem problemu - ocenia Jan Bednarczyk. - Społeczeństwo zbudowało, społeczeństwo zniszczyło, społeczeństwo nie akceptuje - zaznacza burmistrz. Po takich deklaracjach Bednarczyka, wiele wskazuje na to, że teraz miasteczko ruchu drogowego będzie musiało być odnowione przez mieszkańców wsi.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wandale szaleją u Bednarczyka

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×