REKLAMA

Kasa na wyposażenie

Klasopracownia językowa i świetlica szkolna w Szkole Podstawowej w Jugowie dostaną nowe wyposażenie.

50 tys. zł na ten cel przekaże Ministerstwo Finansów. Pozostała kasa pochodzić będzie z budżetu gminy. - Klasopracownia językowa wyposażona zostanie w nowe umeblowanie, sprzęt audiowizualny i pomoce dydaktyczne. W planach jest też doposażenie świetlicy szkolnej - zapowiada Diana Lisowska-Panek z Urzędu Gminy Nowa Ruda. Prawdopodobnie już po wakacjach uczniowie zastaną w szkole dwie nowe sale.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kasa na wyposażenie

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 2 grudnia w Nowej Rudzie.

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×