REKLAMA

Kasa na wyposażenie

Klasopracownia językowa i świetlica szkolna w Szkole Podstawowej w Jugowie dostaną nowe wyposażenie.

50 tys. zł na ten cel przekaże Ministerstwo Finansów. Pozostała kasa pochodzić będzie z budżetu gminy. - Klasopracownia językowa wyposażona zostanie w nowe umeblowanie, sprzęt audiowizualny i pomoce dydaktyczne. W planach jest też doposażenie świetlicy szkolnej - zapowiada Diana Lisowska-Panek z Urzędu Gminy Nowa Ruda. Prawdopodobnie już po wakacjach uczniowie zastaną w szkole dwie nowe sale.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kasa na wyposażenie

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×