REKLAMA

2 miliony na żłobek

Rodzice najmłodszych dzieci mogą już składać wnioski o przyjęcie do żłobka, jaki od stycznia zacznie funkcjonować w budynku przy ul. Kłodzkiej w dzielnicy Słupiec.

Żłobek będzie gotowy na przyjęcie 42 maluchów. Właśnie trwa remont budynku. Teraz przyznano kolejne fundusze na stworzenie żłobka z prawdziwego zdarzenia. W poniedziałek, 15 października w Starej Kopalni w Wałbrzychu, wręczono promesy w ramach programu "Godzenie życia zawodowego i prywatnego". - "Rodzice aktywni zawodowo - pierwszy żłobek w mieście Nowa Ruda" to projekt na który pozyskaliśmy blisko 2 milionowe dofinansowanie - mówi burmistrz Tomasz Kiliński. - Środki te przeznaczymy m.in na kompleksowe wyposażenie, modernizację placu zabaw oraz bieżące funkcjonowanie placówki – dodaje.

Skąd pobrać wniosek? Wnioski dostępne są na www.nowaruda.biuletyn.net oraz w Biurze Obsługi Klienta (Rynek 11). Tam też składamy kompletne dokumenty.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 2 miliony na żłobek

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×