REKLAMA

Nowy nabytek w kościele

Wystrój kościoła parafialnego w Jugowie wzbogacił się o nowy obraz

Panie z Żywego Różańca ufundowały obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zawisł on na miejscu poprzedniego obrazu, obok ołtarza Podwyższenia Krzyża św. Od kilku lat w każdą pierwszą środę miesiąca odprawiane jest nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Cieszy się ono sporą popularnością, gdyż jest połączone ze zmianą tajemnic różańcowych. Nowy obraz jest trochę stylizowany na ikonę i został wykonany przez artystów spod Moskwy, tych którzy namalowali obraz św. Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowy nabytek w kościele

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×