REKLAMA

Nowy nabytek w kościele

Wystrój kościoła parafialnego w Jugowie wzbogacił się o nowy obraz

Panie z Żywego Różańca ufundowały obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zawisł on na miejscu poprzedniego obrazu, obok ołtarza Podwyższenia Krzyża św. Od kilku lat w każdą pierwszą środę miesiąca odprawiane jest nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Cieszy się ono sporą popularnością, gdyż jest połączone ze zmianą tajemnic różańcowych. Nowy obraz jest trochę stylizowany na ikonę i został wykonany przez artystów spod Moskwy, tych którzy namalowali obraz św. Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowy nabytek w kościele

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×