REKLAMA

Będą łapać zasięg

foto: pixabay.com

Ludwikowice Kł, Dworki, Świerki Dolne - m. in. te wsie mogą liczyć na lepszy zasięg w swoich telefonach i szybszy internet. Play będzie tu inwestował i budował nowy przekaźnik.

- Inwestycja PLAY w Ludwikowicach Kłodzkich jest obecnie na etapie procedury przygotowawczej, a planowany termin zakończenia prac to I kwartał 2021 roku – mówi nam Jan Pilewski z firmy Play. Nowa inwestycja ma poprawić zasięg sieci w takich miejscowościach jak Ludwikowice Kł., Dworki, Bytkowice, Drzazgi, Grzymków, Świerki Dolne oraz ich okolicach. - Stacja poprawi także serwis na okolicznych drogach m. in. na drodze wojewódzkiej nr 381. Po uruchomieniu stacji, nasi klienci odczują znaczącą poprawę jakości oraz dostępności świadczonych usług – zapewnia Jan Pilewski. Obecnie w Polsce funkcjonuje kilkadziesiąt tysięcy stacji bazowych telefonii komórkowej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będą łapać zasięg

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×