REKLAMA

Miasto dofinansuje wymianę pieca

Uzyskaj 50% dofinansowania z miasta na wymianę pieca.

- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, kończąc nabór wniosków na wymianę źródeł ciepła, w praktyce pozbawił mieszkańców 50 % dofinansowania inwestycji. Na ostatniej sesji Rady Miasta zaproponowałem Radnym, kontynuowanie programu na tych samych warunkach finansowania. Władze Nowej Rudy korzystając z budżetu miasta same będą dofinansowywały wymianę pieców na poziomie – 50%. Z dniem wejścia w życie uchwały, czyli 10 lipca, ogłoszony zostanie tzw. „nabór gminny”. Wypłatę środków, przewiduje się do 31 marca 2019 r – informuje burmistrz Kiliński.
Dotychczasowe wnioski złożone w 3 i 4 naborze, rozpatrywane będą już według programu gminnego. Połowa kosztów wymiany starego pieca na ekologiczny, wypłacona zostanie do końca tego roku.
Jeśli dotychczas nie złożyłeś wniosku o dofinansowanie na wymianę pieca, to będziesz mógł go złożyć od 10 lipca. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, pieniądze z dotacji dostaniesz najpóźniej do 31 marca 2019 r

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Miasto dofinansuje wymianę pieca

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×