REKLAMA

Miasto dofinansuje wymianę pieca

Uzyskaj 50% dofinansowania z miasta na wymianę pieca.

- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, kończąc nabór wniosków na wymianę źródeł ciepła, w praktyce pozbawił mieszkańców 50 % dofinansowania inwestycji. Na ostatniej sesji Rady Miasta zaproponowałem Radnym, kontynuowanie programu na tych samych warunkach finansowania. Władze Nowej Rudy korzystając z budżetu miasta same będą dofinansowywały wymianę pieców na poziomie – 50%. Z dniem wejścia w życie uchwały, czyli 10 lipca, ogłoszony zostanie tzw. „nabór gminny”. Wypłatę środków, przewiduje się do 31 marca 2019 r – informuje burmistrz Kiliński.
Dotychczasowe wnioski złożone w 3 i 4 naborze, rozpatrywane będą już według programu gminnego. Połowa kosztów wymiany starego pieca na ekologiczny, wypłacona zostanie do końca tego roku.
Jeśli dotychczas nie złożyłeś wniosku o dofinansowanie na wymianę pieca, to będziesz mógł go złożyć od 10 lipca. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, pieniądze z dotacji dostaniesz najpóźniej do 31 marca 2019 r

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Miasto dofinansuje wymianę pieca

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×