REKLAMA

Dwa czwartki do Festiwalu

Muzycy opanują miasto w sobotę

Dzień tyglu muzycznego - tak Jarek Augiewicz komentuje program czwartego dnia Noworudzkich Biegunów Kultury. Imprezy, która ma być zalążkiem do prawdziwej reaktywacji Festiwalu Studentów Szkół Artystycznych, jaki odbywał się w Nowej Rudzie w latach 70- tych.
Artysta program tegorocznych wydarzeń, jakie rozpoczną się za ponad dwa tygodnie. Dzisiaj plan tego, co wydarzy się czwartego festiwalowego dnia.

Sobota, 10 lipca, wystąpią:
✓ „Harnaś” z Radkowa
✓ DaGa - The Green Irish Team (muzyka irlandzka)
✓ Klezmerado (muzyka klezmerska)
✓ zespół Dromenca (muzyka cygańska)

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dwa czwartki do Festiwalu

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×