REKLAMA

Potrzebny powiew świeżości

Może przestać być duszno, gdy oglądasz filmy na wielkim ekranie w Miejskim Ośrodku Kultury. Decyzja należy do Ciebie.

Sala widowiskowo-kinowa to 360 miejsc. Jest wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Sala pełni funkcję: kinową (projekcie filmowe kina) i widowiskową (spektakle, koncerty). Na scenie odbywają się również zajęcia sekcji tanecznych oraz muzycznych. To czego na niej jeszcze brakuje, to klimatyzacja. Może zostać zamontowana jeśli tak zdecydują mieszkańcy podejmując decyzje na co zostanie wydany przyszłoroczny budżet obywatelski. Koszt pierwszego etapu to 50 tys. zł. - Jeżeli uda się wygrać, to pieniędzy wystarczy na połowę sali, czyli pierwszy etap. Jak się uda i część sali będzie sklimatyzowana, to za rok będziemy składać wniosek na drugi etap - tłumaczy Agata Pilarska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. - To ostatnia tak niezbędna rzecz. Przy pełnej sali, nawet zimą temperatury są skandaliczne wręcz. Nie ma dobrej drogi wentylacji, więc ta klimatyzacja bardzo jest potrzebna. O lecie nawet nie wspomnę. Wiedzą o tym uczestnicy wszystkich naszych wydarzeń - dodaje Pilarska. Głosowanie trwa do 30 września.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Potrzebny powiew świeżości

Czwartek, 29 października, przyniósł 857 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×