REKLAMA

"Związek otwarty" w Ścinawce

„Związek otwarty” to kolejne przedstawienie teatralne, na które zapraszamy już 12 października do Ścinawki Średniej.

Będzie to fajna komedia, którą obejrzymy w ramach projektu „Rzuć okiem na teatr” realizowanego z Budżetu Obywatelskiego Aktywny Dolny Śląsk.
O muzykę zatroszczył się Sylwester Różycki. Wystąpią Anna Skubik, Arkadiusz Cyran.
Darmowe wejściówki można odbierać od 8 października w radkowskim Domu Kultury.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): "Związek otwarty" w Ścinawce

W poniedziałek w Operze Wrocławskiej Julian Golak odebrał statuetkę w uznaniu wieloletniej działalności „za służbę na rzecz budowania tożsamości regionalnej Dolnego Śląska”.

- Rozwój Nowej Rudy zależy w dużej części od decyzji podejmowanych w Sejmiku. W ciągu 12 lat przeznaczyliśmy dziesiątki milionów złotych m.in. na budowę obwodnicy, przebudowę ul. Świdnickiej i trasy do granicy w Tłumaczowie. Chcę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców – mówi Julian Golak, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

foto: użyczone

Wójt się nie poddaje i odwołała się od decyzji konserwatora zabytków, który nakazał jej wstrzymać rozbiórkę wiaduktu pod nieczynną linią kolejową na trasie Dzikowiec-Srebrna Góra.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×