REKLAMA

Poszukiwany z pretensjami

Piotr Jankowski foto: poszukiwani.policja.pl

Piotra Jankowskiego wciąż poszukuje policja. Poszukiwany skontaktował się z naszymi dziennikarzami.

Na łamach „Gazety Noworudzkiej” opublikowaliśmy zdjęcia osób, których poszukuje policja. Wśród nich był Piotr Jankowski, poszukiwany za oszustwo komputerowe. Dzień po tym, jak gazeta ukazała się w kioskach, a jej zapowiedź w internecie napisał do nas przez Facebooka poszukiwany z żądaniem usunięcia jego zdjęcia z okładki gazety oraz internetu. Dostaliśmy czas do północy. Poszukiwany zagroził, że jeżeli nie usuniemy jego wizerunku sprawą zajmie się jego adwokat w Niemczech, bo nie mamy prawa do publikacji jego sylwetki, ani nie znamy wyroku sądu. Sprawą zajmą się, owszem, ale nasi mundurowi, bo jak poinformowała nas Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, Piotr Jankowski w dalszym ciągu ma status osoby poszukiwanej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Poszukiwany z pretensjami

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×