REKLAMA

Poszukiwany z pretensjami

Piotr Jankowski foto: poszukiwani.policja.pl

Piotra Jankowskiego wciąż poszukuje policja. Poszukiwany skontaktował się z naszymi dziennikarzami.

Na łamach „Gazety Noworudzkiej” opublikowaliśmy zdjęcia osób, których poszukuje policja. Wśród nich był Piotr Jankowski, poszukiwany za oszustwo komputerowe. Dzień po tym, jak gazeta ukazała się w kioskach, a jej zapowiedź w internecie napisał do nas przez Facebooka poszukiwany z żądaniem usunięcia jego zdjęcia z okładki gazety oraz internetu. Dostaliśmy czas do północy. Poszukiwany zagroził, że jeżeli nie usuniemy jego wizerunku sprawą zajmie się jego adwokat w Niemczech, bo nie mamy prawa do publikacji jego sylwetki, ani nie znamy wyroku sądu. Sprawą zajmą się, owszem, ale nasi mundurowi, bo jak poinformowała nas Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, Piotr Jankowski w dalszym ciągu ma status osoby poszukiwanej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Poszukiwany z pretensjami

Fot. PKS Kłodzko

Kłodzko. PKS wprowadza nowy rozkład jazdy. Sprawdź, gdzie pojedziesz autobusem

Fot. KPP Kłodzko

Zerwał i podpalił flagę. Jak wytłumaczył to co zrobił?

Fot. Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

Lądek-Zdrój. W najbliższy czwartek, 28 stycznia o godzinie 12.00 przed ratuszem odbędzie się pokojowy protest przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Lądek Zdrój przeciwko polityce władz wobec branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×