REKLAMA

Kto kupi kucyka?

Miłośnicy zwierząt będą mogli w tym roku nie tylko wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale również wylicytować prawdziwego kucyka.

W Nowej Rudzie podczas 27 finału WOŚP będzie można wylicytować tego ślicznego, półtorarocznego kucyka. Cena wywoławcza to 500 zł. Dziś kucyk jest jeszcze własnością pana Sokólskiego z Bożkowa. Mamy nadzieję, że w niedzielę znajdzie on nowy, kochający dom. Kucyk jak zapowiada Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, będzie obecny w mieście w dniu finału.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kto kupi kucyka?

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×