REKLAMA

Stockinger, Gąssowski, Farben Lehre, „Lotek"

foto: www.wojciechgassowski.pl

Znamy pierwszą listę artystów i zespołów, jakie w 2019 r. odwiedzą Nową Rudę.

Sezon letni rozpoczniemy z hukiem. Motorów oczywiście. Po zimowej przerwie na szosy wrócą motocykliści, którzy jak co roku zainaugurują rozpoczęcie sezonu z wielką pompą. Zlot motocyklistów odbędzie się w Centrum Turystyczno-Sportowym w dzielnicy Słupiec, a wydarzeniu będą oczywiście towarzyszyć koncerty muzyki rockowej. Ale to nie wszytko. - W czerwcu czeka nas kolejna odsłona festiwalu NEW HIP HOP ROAD, gdzie gwiazdą będzie popularny polski raper „KĘKĘ”. Natomiast dzień biesiadny upłynie w rytmach BIESIADY Śląskiej z Teresą Werner - zapowiada Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. Wiemy też, że po raz kolejny odbędą się „Noworudzkie Bieguny Kultury”, a to oznacza, że do miasta zawitają znane i lubiane osoby. - Lipcowe „Noworudzkie Bieguny Kultury” jeszcze są w trakcie projektowania, ale już wiemy, że na noworudzkim Rynku wystąpią takie nazwiska jak chociażby Tomasz Stockinger, Wojciech Gąssowski, legendarny zespół Farben Lehre i być może Łukasz „Lotek” Lodkowski. Reszta wykonawców wyklaruje się z początkiem roku - informuje Kołodziej. Ale z zobaczeniem ogólnopolskich artystów nie będziemy musieli czekać do wakacji. - Chcielibyśmy tradycyjnie zorganizować wiosenne koncerty na sali widowiskowej MOKu lub na hali w Centrum Turystyczno-Sportowym w Słupcu - zapowiada dyrektor MOKu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Stockinger, Gąssowski, Farben Lehre, „Lotek"

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×