REKLAMA

Stockinger, Gąssowski, Farben Lehre, „Lotek"

foto: www.wojciechgassowski.pl

Znamy pierwszą listę artystów i zespołów, jakie w 2019 r. odwiedzą Nową Rudę.

Sezon letni rozpoczniemy z hukiem. Motorów oczywiście. Po zimowej przerwie na szosy wrócą motocykliści, którzy jak co roku zainaugurują rozpoczęcie sezonu z wielką pompą. Zlot motocyklistów odbędzie się w Centrum Turystyczno-Sportowym w dzielnicy Słupiec, a wydarzeniu będą oczywiście towarzyszyć koncerty muzyki rockowej. Ale to nie wszytko. - W czerwcu czeka nas kolejna odsłona festiwalu NEW HIP HOP ROAD, gdzie gwiazdą będzie popularny polski raper „KĘKĘ”. Natomiast dzień biesiadny upłynie w rytmach BIESIADY Śląskiej z Teresą Werner - zapowiada Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. Wiemy też, że po raz kolejny odbędą się „Noworudzkie Bieguny Kultury”, a to oznacza, że do miasta zawitają znane i lubiane osoby. - Lipcowe „Noworudzkie Bieguny Kultury” jeszcze są w trakcie projektowania, ale już wiemy, że na noworudzkim Rynku wystąpią takie nazwiska jak chociażby Tomasz Stockinger, Wojciech Gąssowski, legendarny zespół Farben Lehre i być może Łukasz „Lotek” Lodkowski. Reszta wykonawców wyklaruje się z początkiem roku - informuje Kołodziej. Ale z zobaczeniem ogólnopolskich artystów nie będziemy musieli czekać do wakacji. - Chcielibyśmy tradycyjnie zorganizować wiosenne koncerty na sali widowiskowej MOKu lub na hali w Centrum Turystyczno-Sportowym w Słupcu - zapowiada dyrektor MOKu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Stockinger, Gąssowski, Farben Lehre, „Lotek"

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×