REKLAMA

Powiat Kłodzki. Kierowca wjechał do rowu

Mężczyzna kierując samochodem osobowym na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem

Fot. Pixabay/redakcja

Powiat Kłodzki. Kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Co było przyczyną wypadku?

Powiat Kłodzki. Wczoraj doszło do kolizji na terenie powiatu kłodzkiego. Mężczyzna kierując samochodem osobowym na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i uderzył nim w barierę. Następnie wjechał do rowu.

Mundurowi na miejscu zdarzenia wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie przeprowadzone przez policjantów tylko potwierdziło ich przypuszczenia. kierujący miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że wobec kierującego wydana została decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania. Teraz mieszkaniec powiatu kłodzkiego za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie karnie.

Nietrzeźwy kierowca był już wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego po alkoholu lub kierował samochodem w stanie nietrzeźwości podczas obowiązywania go zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

DO TRAGICZNEGO POŻARU DOSZŁO W STARYM GIERAŁTOWIE - KLIKNIJ I OBJERZYJ FILM 

DOWIEDZ SIĘ, CZY OD LUTEGO OTWORZĄ SIĘ OŚRODKI NARCIARSKIE

PRZECZYTAJ O OSUWAJĄCEJ SIĘ SKARPIE W NOWEJ RUDZIE

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Kierowca wjechał do rowu

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×