REKLAMA

Wyrok nie zapadł

foto: pixabay.com

Sąd Rejonowy w Kłodzku odroczył rozprawę w sprawie Jakuba K. Mężczyzna odpowiada za spowodowanie tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy młode osoby w dzielnicy Słupiec, w okolicach przejazdu kolejowego.

We wtorek, 10 września Sąd Rejonowy w Kłodzku przesłuchał 6 świadków, w tym oskarżonego Jakuba K. - Przesłuchano dwie osoby, więcej niż było wezwanych. Teraz sąd będzie przesłuchiwał kolejnych świadków. Oskarżony nadal przebywa w areszcie - mówi nam Joanna Pera-Lechocińska, zastępca kłodzkiego prokuratora rejonowego. Kolejna rozprawa odbędzie się 30 października. Jakubowi K. za spowodowanie wypadku ze skutkami śmiertelnymi oraz jazdę pod wpływem środków odurzających grozi kara nawet 12 lat więzienia. Teraz mężczyzna przebywa w areszcie. Śledczy wnioskowali o to do sądu już kilka miesięcy temu m.in. z obawy na możliwość mataczenia w sprawie. Wtedy też kłodzki Sąd przychylił się do argumentów prokuratury i przedłuża areszt co trzy miesiące.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyrok nie zapadł

Była kontrola na terenie Willi Konrad. Będą wycinać kasztanowce.

Droga Raszków-Wambierzyce szybko nie zostanie wyremontowana.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×