REKLAMA

Zawody charytatywne

Charytatywne zawody koła wędkarskiego SUM Nowa Ruda dla Jessici 

W dniu 6.08  Koło Nowa Ruda KWK Słupiec-  zorganizowało zawody charytatywne. W tym roku zbierano środki na leczenie i rehabilitację Jessici. Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę Niemanna-Picka typu "C"  tzw. dziecięcy Alzheimer , atakuje i uszkadza po kolei wątrobę mózg trzustkę, nerki. I tak na zalewie w Dzikowcu na odprawie stawiło się 25 zawodników w tym 3 panie. Pierwsze miejsce z wynikiem 6850 zdobył Mateusz Dubik, drugi był Marcin Tworożyński z wynikiem 5810, a trzecią pozycję wywalczył Dariusz Raszyk z wynikiem 4640. Kolejnym punktem spotkania była aukcja przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Po wstępnych obliczeniach w tym roku zebrano około 3000 zł, które na dniach zostaną przekazane na fundację z przekierowaniem na Jessice. 

 

pzw.org.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zawody charytatywne

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zliczyliśmy, ile burmistrz Radkowa wziął dla siebie kasy z budżetu gminy i co z nią zrobił
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×