REKLAMA

Kłodzko. Nowy szef kłodzkich policjantów

Podinspektor Siczek był zastępcą komendanta miejskiego do spraw prewencji w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. Od 16 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku ma nowego szefa. Obowiązki komendanta powierzono podinspektorowi Rafałowi Siczkowi. Kim jest nowy szef kłodzkich policjantów?

Kłodzko. Podinspektor Siczek był zastępcą komendanta miejskiego do spraw prewencji w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie. W roku 2019 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej na wydziale bezpieczeństwa i nauk prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. 

- Służbę rozpoczął w 2003 roku w komisariacie IV w Wałbrzychu, w referacie prewencji, następnie zdania wykonywał w referacie kryminalnym. W ramach służby w Centralnym Biurze Śledczym zajmował się zwalczaniem przestępczości kryminalnej i narkotykowej – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. - W 2009 roku objął stanowisko zastępcy komendanta komisariatu III w Wałbrzychu, a po reorganizacji jednostek był zastępcą komendanta komisariatu II w Wałbrzychu. Od października 2016 roku pełnił obowiązki zastępcy komendanta miejskiego ds. Prewencji. Nominowany na to stanowisko został w marcu 2017 roku. W lutym 2020 roku awansował na stanowisko I zastępcy komendanta miejskiego i w Wałbrzychu – uzupełnia oficer prasowa.

 

DOWIEDZ SIĘ DO JAKIEJ KRADZIEŻY DOSZŁO W KŁODZKU

SPRAWDŹ, JAK ZAKOŃCZYŁ SIĘ POŻAR W KROSNOWICACH

OBEJRZYJ NAGRANIA Z POŻARU W STRONIU ŚL.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Nowy szef kłodzkich policjantów

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×