REKLAMA

Wielkie święto folkloru

Będzie to już XXVI Międzynarodowy Festiwal Folkloru. Od 8 sierpnia zapraszamy do Nowej Rudy, Kłodzka i Strzegomia.

Odwiedzą nas reprezentanci siedmiu państw. Będzie barwnie i kolorowo. Będzie parada ulicami miasta, będą koncerty i pokaz sztucznych ogni.
Co roku w festiwalu uczestniczą zespoły folklorystyczne z najdalszych zakątków świata. Festiwal ma formułę objazdową. Grupy przedstawiają swój pogram w każdym z miast współorganizujących. Od lat festiwal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To międzynarodowe święto folkloru to również szansa na poznanie kultury i tradycji innych krajów.

Tegoroczny festiwal rozpocznie się 8 i potrwa do 12 sierpnia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Wielkie święto folkloru

Obrazek użytkownika blur
  • blur
  • 18-07-2018

to jest dobre, właściwe i prawdziwe. Nie Sławomiry, czy inne takie.,,

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×